Beauty Spa Expert Instytut Kosmetologii Estetycznej

Kwas hialuronowy Tychy i Katowice

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze każdego człowieka, odpowiadająca za jej odpowiedni poziom nawilżenia, a co za tym idzie również warunkująca poziom jędrności skóry. Wraz z upływem lat poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, w skutek czego skóra widocznie wiotczeje i wysusza się czego efektem są pojawiające się zmarszczki. Nasz Instytut Kosmetologii usytuowany w centrum miasta Tychy obok Katowic posiada w swojej ofercie uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego poprzez jego bezpośrednie wstrzykiwanie do skóry. Zabiegi takie mają na celu uwypuklenie i modelowanie ust, wypełnienie zmarszczek, a poprzez nawilżenie skóry również poprawę konturów twarzy, oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

Kwas hialuronowy tychy katowice 01

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem znieczulamy miejscowo skórę smarując ją kremem znieczulającym, którego pełne działanie rozpoczyna się od 15 do 30 minut.

Jak trwały jest efekt zabiegu?

Uzupełnianie zmarszczek nie jest zabiegiem wykonywanym raz na zawsze. Kwas hialuronowy jest substancją czynną w skórze, która stymulując jej regenerację i nawilżenie wchodzi w procesy z organizmem i z biegiem czasu ulega zużyciu. Szacuje się, że średnio po 12 miesiącach duża część preparatu ulega wchłonięciu i wtedy chcąc utrzymać efekt młodej skóry należy powtórzyć zabieg.

Kwas hialuronowy tychy katowice 02

Przebieg zabiegu

W naszym Instytucje Kosmetologii w Tychach (obok Katowic) używamy do zabiegów kwas hialuronowy, który jest substancją pochodzenia niezwierzęcego. Nie ma możliwości wystąpienia alergii, a więc wcześniejsze testy alergiczne są zbędne. Po znieczuleniu miejscowo kremem, ubytki kwasu hialuronowego uzupełniamy poprzez wstrzykiwanie bardzo małą igłą w miejscu zmarszczek. Czas trwania zabiegu zazwyczaj zamyka się w 60 minutach. Substancja czynna łączy wodę, natychmiastowo uwypuklając zmarszczki, dzięki czemu efekty możem zobaczyć w lustrze zaraz po zabiegu. Na dwa tygodnie po, należy zrezygnować z opalania się i sauny. Między zabiegami wypełniania zmarszczek, a innymi zabiegami kosmetycznymi mającymi na celu odmładzanie skóry należy zachować 3 tygodniowy odstęp czasowy.

Kwas hialuronowy tychy katowice 03

Kwas hialuronowy tychy katowice 04

Kwas hialuronowy tychy katowice 05

Kwas hialuronowy tychy katowice 06

Kwas hialuronowy tychy katowice 07

Kwas hialuronowy tychy katowice 08

Kwas hialuronowy tychy katowice 09

Kwas hialuronowy tychy katowice 10

Kwas hialuronowy tychy katowice 11

Kwas hialuronowy tychy katowice 12

Kwas hialuronowy tychy katowice 13

Kwas hialuronowy tychy katowice 14


Right Menu Icon