Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Jak sama nazwa wskazuje rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda, a co za tym idzie bezpieczeństwo wykonania mają tu ogromne znaczenie. Wykonany makijaż wygląda nieskazitelnie przez ok 1,5-2 lat. Po tym okresie należy go odświeżyć

BRWI

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

 
Przed zmianą Po zmianie

USTA

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

OCZY

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie w upalne dni czy w łóżku.

NIEUDANY MAKIJAŻ PERMANENTNY

Specjalizujemy się w poprawkach i przerabianiu makijażu, który został źle wykonany, nieodpowiednio dobrany, bądź został przerysowany przez niedoświadczoną lingeristkę.

Pomożemy odzyskać Ci wiarę w siebie po nieudanym zabiegu makijażu w pechowym gabinecie.

Umów się na konsultację a zapewniamy, ze w makijażu permanentnym NIE MA DLA NAS RZECZY NIEMOŻLIWYCH !!!!!