Beauty Spa Expert Instytut Kosmetologii Estetycznej

Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy inaczej trychopigmentacja, to zabieg który pozwoli poczuć się komfortowo osobom z dolegliwościami przewlekłego i postępującego łysienia. Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentów do skóry głowy, których zadaniem jest imitacja krótko ogolonych włosów lub ich optyczne zagęszczenie. Procesowi pigmentacji w naszym gabinecie w Tychach, mogą poddać się zarówno kobiety jak i mężczyźni z wyraźnymi oznakami łysienia całkowitego bądź plackowatego.

Mikropigmentacja skory głowy Tychy

Mikronakłucia podczas zabiegu pigmentacji skóry głowy w naszym gabinecie w Tychach, są wykonywane precyzyjną głowicą dzięki czemu efekt zabiegu jest bardzo naturalny i pięknie wkomponowuje się w naturalnie rosnące włosy. Ilość zabiegów jest uzależniona od wielkości pola pracy oraz od indywidualnych predyspozycji skóry pacjenta. Skóra przed zabiegiem jest znieczulana miejscowo kremem z lidokainą, po czym po ustaleniu fasonu fryzury przystępujemy do pracy. Ilość spotkań w celu wykonania zabiegu ustalana jest indywidualnie z pacjentem.

Mikropigmentacja skory głowy Tychy

Mikropigmentację można wykonać również w celu przykrycia blizn po przeszczepach skóry głowy lub przeszczepie włosów.

Zalety wykonania mikropigmentacji skóry głowy:

  1. Poprawa ogólnego wrażenia estetycznego i wrażenia posiadania gęstszych włosów,
  2. Pomoc w ukryciu blizn występujących na skórze głowy,
  3. Pomoc w leczeniu dla osób u których przeszczep włosów nie jest skuteczną metodą.

Zabieg wykonywany jest szwajcarskimi pigmentami firmy Swisscolor, które pozbawione są w swoim składzie tlenków żelaza i metali ciężkich, dzięki czemu mikropigmentacja może być w pełni bezpieczna dla obszaru skóry głowy, minimalizując ryzyko powstawania alergii.

Mikropigmentacja skory głowy Tychy

Certyfikat Mikropigmentacja skory glowy Tychy


Right Menu Icon